Yükleniyor

HAKKIMIZDA

1973 yılında dikiş makinası yedek parçaları üreterek adım attığımız bu ticari serüvende, üretiminde yer aldığımız sektörlerin tümünde her zaman yenilikçi bakış açımız ile faaliyet gösterdik. 2000li yılların gelmesi ile birlikte bağlantı elemanları sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Bu sektörde üretim anlamında Avrupa ülkeleri ile rekabet edebilecek düzeyde özel ürünler üretmeyi hedefledik, hedefimize her geçen gün bir adım daha yaklaştık.

2000’li yıllar ile birlikte gelişen teknolojik ekipmanlar, 30 yılı aşan tecrübemiz ve aile yapısını koruyan uzman kadromuz ile özel ürünler üretmeye başladık. Özel ürünler olarak adlandırılan ve bağlantı elemanları sektöründe kaliteyi belirleyen ürün gruplarının üretimini tesis, makine parkuru, personel kadromuz ile birlikte geliştiriyoruz.

Bugün 40 yılı aşan tecrübemiz ile üretim kapasitemizi artırmak ve kalite standardımızı daha yukarı taşımak için büyüme hamleleri gerçekleştiriyor ve düzenli ar-ge çalışmaları yapıyoruz. Genç kuşağın şirket yönetimine gelmesi ile birlikte inovatif yaklaşımı tecrübe ile birleştiriyor, yeni markalarımız ile sektörde standartları belirleyen marka olma hedefimiz ile büyüyoruz.

Misyonumuz

Paydaşların memnuniyetini esas alarak sektöre yön veren, sektörün rekabetçi yaklaşımını sektör için avantaja çevirerek değer olgularını belirleyen, çevreye – topluma ve paydaşlarımıza karşı duyarlı şirket olmak.

Vizyonumuz

Başta ülkemiz olmak üzere global çapta standart belirleyici kaliteye sahip ürünler üreterek bilgi ve tecrübemizi teknoloji ile birleştirmek.