Yükleniyor

ÜRETİM

1973 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde “uzman” olmayı önemsedik. Her bir üretim grubu için ar-ge faaliyetlerini işin temeli olarak benimsedik ve süreklilik sağlayan konular üretim serüvenimizde her zaman ilk sırayı aldı.

Üretim sürecimiz son teknolojiye sahip vida makinelerinde işlem görmek üzere yüzeyi hazır hale getirilmiş ham madde tedariği ile başlar. Alanında 30 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman üretim ve kalite kontrol personelleri son teknolojiye sahip vida makinelerinde işlem gören numune ürünlerin kalite standartları ve teknik şartname uygunluğunu çeşitli testler sonrasında onaylar.

Yetkin personellerimiz tarafından onay gören her bir numune için seri üretime geçilerek üretim sürecinin tamamı katmanlar halinde “süreklilik” sağlayacak kalite normlarında gerçekleştirilmektedir.

Paydaşlarımız ile birlikte hem yurt içi hem de yurt dışı standartlara bağlı kalarak gerçekleştirdiğimiz üretim sonucu ürünlerimiz hem ülkemiz hem de Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde kullanıma sunulmaktadır.